Metal Çözümleri

Ana SayfaMetal Çözümleri

Metal Çözümleri

Metal Sektöründe Kablosuz Çözümler

 

IoT 4.0  ISG, ekstrüzyon, haddeleme ve döküm, kırma, eleme, sinterleme süreçlerinde, kömür, yüksek fırın, sinter, çelikhane, sürekli döküm, haddehane ve asitleme bölgelerinde kullanılan iş güvenliği sistemidir. Olası bir tehlike veya kaza anında, hareketsizlik, darbe veya düşme algılanır, alarm sistemi devreye girer, İşçinin yeri belirlenerek acil duruma hızla müdahale edilebilmesi sağlanır. İşçi, ihtiyaç halinde taşıdığı cihaz uzerindeki SOS düğmesine basarak yardım talebinde de bulunabilmektedir. Zorlu ortam koşullarında çalışabilir.

IoT 4.0 RTLS, tesis içerisinde kok, cevher, kireç vb. mamül/yarı mamül/ekipman vb. varlıkların takibini sağlar, üretim süreçlerinin değerlendirilmesine ve mevcut sistemlerle entegre olarak süreçlerin iyileştirilmesine yardımcı olur.

IoT 4.0 OTX Ölçüm Sistemi, gaz çıkışının olduğu veya sıcaklık, gaz, toz, nem vb. ortam parametrelerinin ölçülmesi gerektiği noktalarda kablosuz ölçüm yapar. Anlık ve ortalama değerlere göre gerekli durumlarda uyarı vererek istenmeyen durumların engellenmesi için kullanılır.

 

Bültene Üye olun!

IoT 4.0 son gelişmelerinden haberdar olun.
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Telefon
+90 216 573 40 40
İhtiyaç duyduğunuz konuda çözüm ortağınız IoT 4.0
İletişim
Küçükbakkalköy Mah. Derebey Sok. No:6 Denge Plaza Ataşehir / İstanbul
+90 216 573 40 40
info@iotfourzero.com

Copyright © Iot 4.0 | 2020 | Codesenior Web to Face