Otomotiv Çözümleri

Ana SayfaOtomotiv Çözümleri

Otomotiv Çözümleri

Otomotiv Sektöründe Kablosuz Çözümler

 

IoT 4.0 ISG İş Güvenliği Sistemi ile; Otomotiv tesislerinde, otoparklarda işçilerin güvenliğinin sağlanması için Aktif RFID radyo alıcı – vericileri ile tercihe göre işçinin kemerinde, bileğinde, baretinde veya boynuna asarak taşıdığı küçük elektronik cihazlar sayesinde, çalışanların konumu takip edilebilmektedir. Olası bir tehlike veya kaza anında, hareketsizlik, darbe veya düşme algılanır, alarm sistemi devreye girer, işçinin yeri belirlenerek acil duruma hızla müdahale edilebilmesi sağlanır. İşçi, ihtiyaç halinde taşıdığı cihaz uzerindeki SOS düğmesine basarak yardım talebinde de bulunabilmektedir.

IoT 4.0 SafeZone Forklift – İşçi Kaza Uyarı Sistemi, iş makinaları, araçlar, işçiler veya ekipmanlar arasında meydana gelebilecek kazaları önlemeye yönelik bir yaklaşma-çarpışma uyarı sistemidir. İş makinesi ile işçi birbirine fazla yaklaştığında, sesli, titreşimli ve görsel uyarı vererek sürücü ve yayaları çarpışmalara karşı uyarır.

IoT 4.0 RTLS otomotiv üretim tesislerinde,otoparklarda araçların bulundukları yerin hızlıca tespit edilmesini sağlayan gerçek zamanlı varlık izleme sistemidir.

 

Bültene Üye olun!

IoT 4.0 son gelişmelerinden haberdar olun.
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Telefon
+90 216 573 40 40
İhtiyaç duyduğunuz konuda çözüm ortağınız IoT 4.0
İletişim
Küçükbakkalköy Mah. Derebey Sok. No:6 Denge Plaza Ataşehir / İstanbul
+90 216 573 40 40
info@iotfourzero.com

Copyright © Iot 4.0 | 2020 | Codesenior Web to Face