Turizm Çözümleri

Ana SayfaTurizm Çözümleri

Turizm Çözümleri

Turizm Sektöründe Kablosuz Çözümler

 

Günümüzde turizm sektörü hızla büyüyen bir sektördür. Büyümeye bağlı olarak sektörde oluşan rekabet ortamında verimlilik ve kalitenin arttırılması, müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir.

IoT 4.0 RTLS ile Müşteri, Personel, Ekipman takibi

IoT 4.0 RTLS ile müşteri aktivite katılım takibi yapılır. Müşteriye özel katıldığı aktivitelerin analizi yapılarak ilgi alanları keşfedilebilir. Bu sayede, müşterinin kendi ilgi alanına yönelik hizmetler sunulur ve müşterilerinizin memnuniyeti arttırılır. Müşteriler tarafından yoğun ilgi gören aktiviteler hakkında bilgi edinilir. IoT 4.0 RTLS ile otel personeline veya herhangi bir ekipmana ihtiyaç duyulduğu an ulaşılır. Gerçek zamanlı takip sistemi ile hangi personelin kaçıncı katta, nerede olduğu kolayca tespit edilir. Bu hem zaman kaybını engeller, hem de müşterinin beklemesini önleyerek memnuniyet artışı sağlar.Otel alanı içerisinde çocukların güvenliği de IoT 4.0 RTLS ile sağlanır. Çocukların, istenilen anda yerlerini tespit eder. Ayrıca değerli eşyalarında takibini yapar. Eşyaların çalınma ve kaybolma durumlarında eşyaya kolayca ulaşmayı sağlar. IoT 4.0 RTLS ile düzenlenen kongrelerde, katılımcıların hangi salonlarda ne kadar süre bulunduğu, hangi oturumlara katıldığı gibi verileri elde etmek çok kolaydır. Bu veriler ışığında yapılan analizlerle iş süreçlerinde çok çeşitli geliştirmeler yapmak mümkündür.

IoT 4.0 OTX

Otellerde elektronik cihazların kullanılmadığı zamanda otomatik olarak kapatılması, istenilen noktalardan kablosuz olarak enerji akışının ölçülmesi, gün içerisinde enerji akışının anlık belirlenmesi IoT 4.0 OTX ile mümkündür. Bu sayede gereksiz enerji harcamaları önlenir, maddi kayıplar engellenir.

 

Bültene Üye olun!

IoT 4.0 son gelişmelerinden haberdar olun.
Invalid or empty email
You have successfully subscribed to the newsletter.
Something went wrong. Your subscription failed.
Telefon
+90 216 573 40 40
İhtiyaç duyduğunuz konuda çözüm ortağınız IoT 4.0
İletişim
Küçükbakkalköy Mah. Derebey Sok. No:6 Denge Plaza Ataşehir / İstanbul
+90 216 573 40 40
info@iotfourzero.com

Copyright © Iot 4.0 | 2020 | Codesenior Web to Face